Mieszkanie jak z katalogu

Jak urządzać mieszkanie stylowe, nowoczesne, piękne, ale nie wydawać wszystkich pieniędzy i nie chodzić po sklepach całymi godzinami? Nie ma takiej opcji? Jest, chociaż wydaje się to niemożliwe. Kto urządzał mieszkanie ten wie, ile czasu, nerwów i środków finansowych trzeba, by znaleźć idealną farbę do ścian, perfekcyjną kanapę czy stylową szafkę na kubeczki… Na szczęście technika idzie nam z pomocą, a zakupy stają się wręcz (tanią) przyjemnością.

kanapa-do-pokoju

Źródła inspiracji

Inspirację podczas urządzania kuchni, pokoju czy łazienki możemy czerpać z różnych źródeł – wynająć projektanta wnętrz, przeglądać katalogi wielkich sklepów meblowych, chodzić po znajomych i zaglądać w każdy ich kąt, możemy też usiąść przed ekranem komputera, jak robię ja. W Internecie jest cała masa stron, blogów, portali, poradników dotyczących trendów w urządzaniu wnętrz. Sęk w tym, że gdy na zdjęciu zobaczymy kanapę idealną, później spędzamy godziny na dochodzeniu do tego, kto ją wyprodukował, gdzie i za ile można ją kupić, szukamy w pocie czoła promocji, porównujemy ceny np. w http://www.okazje.info.pl/dom-i-ogrod/. Od samego szukania można osiwieć, a co dopiero wnosząc nasze znaleziska na piętro…

Zakupy z rabatem

Świetnie jednak korzysta się z portalu, w którym okazje są w jednym miejscu i automatycznie, jednym klikiem kierują nas do sklepu, który daną rzecz oferuje najtaniej. http://www.okazje.info.pl/okazja/dom-i-ogrod/vidaxl-sofa-241251.html – tutaj znalazłam znakomitą kanapę do pokoju gościnnego. Rozkładaną, ale też elegancką. Nie mogłam przepuścić okazji, bo normalnie kosztuje ponad 600 zł (to i tak fajna cena), ale ja kupiłam za 300. 300 zł za kanapę? To naprawdę żadne pieniądze, a od razu można znaleźć też lampy, narzuty, dywany, czy nocne szafki. Prosta wyszukiwarka, równie proste zasady i można mieć mieszkanie jak z katalogu.

kanapa